w

Najdziwniejsze książki z Amazona

Kiedy już myślałęś, że nic Cię nie zaskoczy…

najdziwniejsze książki z amazou

Amazon.com jest niewyczerpaną skarbnicą rzeczy dziwnych. Niespotykanych. Unikalnych. I totalnie zaskakujących. Pomysł na ten wpis powstał kiedy szperając za albumami Gwiezdnych Wojen trafiłem na:

The Extremely Unofficial and Highly Unauthorized Star Wars Kama Sutra czyli Niezwykle nieoficjalna i wysoce nieautoryzowana Gwiezdne Wojny Kama Sutra

Dorzucam garść innych perełek;)

1. The Extremely Unofficial and Highly Unauthorized Star Wars Kama Sutra – czyli seria pozycji z Kamastutry z wykorzystaniem figurek z uniwersum SW

2. Does God Ever Speak through Cats? – Czy Bóg mówi przez KOTY?

3. The Big Coloring Book of Vaginas – ratuje się tłumaczem: Wielka Kolorowa Księga Wagin…tak, to kolorowanka. A co mi tam.

4. How to Date a White Woman: A Practical Guide for Asian Men – i jest podręcznik jakiego potrzebowałem. Jak umawiać się z białą kobietą: Praktyczny przewodnik dla azjatyckich mężczyzn. GENIALNE. Choć opinie ma słabe.

5. Toybag Guide to Dungeon Emergencies (Toybag Guides)  – Reklamowane jako: Trzydzieści najczęstszych sytuacji awaryjnych BDSM… zajmowanie się problemami emocjonalnymi, takimi jak ataki paniki i kłótnie… jak zbudować i utrzymać swoją apteczkę pierwszej pomocy w LOCHU… eseje na temat zgłoszeń alarmowych i innych informacji dotyczących bezpieczeństwa… legalna ochrona w razie wystąpienia sytuacji awaryjnych… i nie tylko!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Co myślisz?

Napisane przez Iwo

5 microbrandów zegarków jakie warto znać

subkultura bielsko

Subiektywne nocne BB subkultury