Fast Food Bielsko

Niam Niam czyli bardzo mniam mniam

Mój znajomy trener personalny powiedział mi:

- szwendasz się po mieście i tylko kebab i kebab. Może dla odmiany coś normalnego?

- znaczy się proszę ja Ciebie na przykład CO?

-Niam Niam.

-Mniam Mniam to nazwa czy ocena jedzenia w lokalu

-Niam Niam, to nazwa. Mac koło Grępielnii, a obok skrzynki do której składasz zamówienie driv-ie po prawej jest lokal z panini, tortillą itp.

-NIE!

-TAK, idź i nie grzesz więcej...

I tym sposobem wylądowałem na (FB) Niam Niam przy Partyzantów 44. I faktycznie szyba mówi sałatki, kanapki, zielono mi, a tuż obok możesz walnąć Maca do auta albo Grzeszny Kebab.

Wchodzę, lada z asortymentem dodatków trochę jak Subway. Na ścianie cennik + mała rozpiska jak się nie zgubić. Wybieram bazę do tego stos warzyw i sos. Kompozycja własna, LUBIĘ TO. Patrz niżej.

No to w ruch idzie Tortilla duża (18zł), najpierw jej rodzaj(chili z pomidorem, szpinak, bazylia, razowa oraz pszenna): wybieram wersję placka chilli, do tego kurczak, tuńczyk, salami +zielenina rukola, fasola, papryczki, ogórek zielony i kiszony. Sos ostry chilli. WIĘCEJ SOSU!!!

Całość idzie w opiekacz do kanapek i dostaje po 4 minutach całkiem spore zawiniątko. 

Tortilla chrupie, świeże składniki mieszają się w każdym gryzie. 

Jest białko, jest warzywo, trochę węgli, sos dodaje ostrości ale nie zabija ogniem zmysłów.  Smaczne. Proste, ale smaczne. Porcja zapełniła głodnego faceta na dłuższą chwile. I mając do wyboru kebab albo tortillę z Niam Niam to...chyba jednak wybiorę Niam Niam, a przynajmniej będąc w tamtej okolicy i chcąc zjeść coś na szybko co nie siądzie na żołądku ciężej.

Miła sprawa że dostałem całość zapakowaną do jedzenia w ruchu czyli papier x 2 +folia, nie ubrudziłem się podczas jedzenia.

Opinia:

Pozytywnie.

Można zrobić sobie mix jaki kto lubi ze smacznych składników za nieduże pieniądze. Odwiedzać jak będziesz obok lub wybierając się w trasę, a nie masz ochoty na kolejną kanapkę ze stacji lub hotdoga/kebsa.

Jeżeli podoba Ci się co robię bardzo proszę udostępniaj znajomym i szukaj mnie na Instagramie #iwozdymu

 

Jedzenie i życie nocne Bielsko Biała moim subiektywnym okiem. Tu mieszkam i tutaj jest mój świat. Lubię dobre jedzenie i mocne imprezy. Chcę podzielić się z Wami moimi przemyśleniami i opiniami. Do zobaczenia na mieście.

Komentarze