Sushi Bielsko

Sushi Do Dobrze to robisz

Centrum Bielska to wszechobecny gmach Sfery I i Sfera II. Część ludzi traktowała to miejsce do niedawna jako parking miejski w centrum, a co młodsi bywalcy dalej traktują jako miejsce do spędzania wolnego czasu. 

Górną część 2-ki zawiera strefę gastronomiczną, a w niej (FB) Sushi Do ulica Mostowa 2. I to właśnie ten kwadrat miasta jest często odwiedzany przez fanów sushi. W oczach wielu to taki punkt, który cały czas oferuje wysoką i niezmienną jakość.

Zakupy w Sfera to Sushi Do. Czekasz na kogoś to Sushi Do. Masz pecha to czekasz bo kolejka do Sushi Do taka, że hej. Jadłem tam nie raz i biorę na klatkę piersiową zamówienie telefoniczne. 3 sygnały i pyk.

Zestaw SUMO (Futomaki philadelphia 6 szt., futomaki sake yaki philadelphia 6 szt., futomaki spicy maguro 6 szt., futomaki ika ten 6 szt., futomaki kunsei sake 6 szt.) za 106zł. Realizacja 60min. Normalka.

Pisząc wyżej: niezmienna jakość... to działa w dwie strony. Jeżeli ktoś zamawia po raz n-ty i coś będzie nie tak to poziom "zdolności wybaczania" będzie zabójczo niski.

Przyjemnie wypasione FUTOMAKI.  Rolki same znikają w tacki. Stosunek ryżu do składników optymalny. Dodatki świeże, ryba dominuje i przyjemnie stymuluje kubki smakowe. Dwa rodzaje sosu sojowego.

Amu amu amu.

Podsumowanie: warto wracać. Jeżeli jeszcze nie jadłeś to zamów.

Uwaga, jak byś jadł na miejscu w Sfera to pamięta, że to dalej gwarne centrum handlowe. Nie ma co liczyć na orientalną atmosferę.

PS słowo Futomak pochodzi od futoi czyli gruby;)

Jedzenie i życie nocne Bielsko Biała moim subiektywnym okiem. Tu mieszkam i tutaj jest mój świat. Lubię dobre jedzenie i mocne imprezy. Chcę podzielić się z Wami moimi przemyśleniami i opiniami. Do zobaczenia na mieście.

Komentarze